Esenyurt Altus Servisi

Türkiye’nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Altus Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Altus markalı ürünlerinizin onarımları için Esenyurt Altus Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Altus servis hizmeti almak için Altus Esenyurt Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Esenyurt Altus Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim’in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Esenyurt ve mahallerinde Altus Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

ARÇELİK BEYLİKDÜZÜ SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR

Esenyurt Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Esenyurt Altus Fırın Servisi

Esenyurt Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Esenyurt Altus Buzdolabı Servisi

Esenyurt Altus Ankastre Ocak Servisi

Esenyurt Altus Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.

Güvenilir Uzman Esenyurt Altus Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin

Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

 

 

 

Esenyurt Altus SERVİSİ

Esenyurt ALTUS Servisi bir teknik servistir. Beyaz eşyalara bakım ve onarım hizmeti verirler. Esenyurt ALTUS Servisi beyaz eşayaların uzun süreli kullanımı için hizmet verirler.

Esenyurt ALTUS Servisi beyaz eşyalara arıza durumunda servis hizmeti verir. Beyaz eşyalar için servis hizmeti veren Esenyurt ALTUS  Servisi hem bakım hem de onarım işlemi gerçekleştirir. Beyaz eşyalar ve diğer tüm elektronik cihazlar uzun süreli kullanım için bakımları yapılması gereken cihazlardır.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve klima gibi beyaz eşyaların kullanımında en önemli nokta bakımdır. Bakımları yapılmayan beyaz eşyaların kullanım ömrü kısalır. Normal şartlarda yaklaşık olarak 10 yıl kullanılabilen beyaz eşyalar, bakımları düzenli olarak yapılmadığında çok daha kısa ömürlü olurlar ve kullanıcıya sıklıkla arıza çıkartırlar.

Esenyurt ALTUS Klima Servisi

Klimalar ihtiyaca ve amaca göre bulundukları ortamın havasını konfor şartlarına getirmeyi sağlarlar. Bu nedenle de soğutma, ısıtma, nem kontrolü ve hava değişimi gibi görevleridir. Klimalar ile sağlanmaya çalışan konfor ısısı, insanların yaşam koşullarını en rahat şekilde gerçekleştirebileceği ideal sıcaklıktır. Yani insanların belli bir sıcaklıkta, nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmelerini sağlamaktadırlar. Esenyurt Klima Servisi olarak bakım hizmeti verdiğimiz klimalar, ortamın havasını temizler ve tazeler. Filtreleri sayesinde toz, duman, polen ve diğer zararlı maddeleri insanların fark edemeyeceği hızda filtre eder.

Esenyurt ALTUS Bulaşık Makinesi Servisi

Esenyurt ALTUS Bulaşık Makinesi Servisi bulaşık makinelerinin bakım ve onarımlarını üstlenirler. Bulaşık makineleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan ve bulaşıkların toplanarak yıkanmasını sağlarlar. Bulaşıkların yıkanmasına yardımcı olan bulaşık makineleri, bu esnada bazı temizleyici ürünler, tuzlar ve parlatıcı ürünler yardımıyla bu işi gerçekleştirerek özellikle ev hanımlarının yükünü büyük ölçüde azaltırlar. Servis günlük hayatın merkezinde yer alan bulaşık makinelerinin düzenli bakımlarını ve arıza durumunda onarımlarını gerçekleştirerek makinelerin daha büyük bir problem meydana getirmesini önlerler.

Esenyurt ALTUS Buzdolabı Servisi

Buzdolapları günlük hayatın kalbinde yer almaktadır. Tüketilen yiyeceklerin korunmasını ve soğutularak muhafaza edilmesini sağlar. Bu nedenle buzdolaplarının düzgün çalışması çok önemlidir. Esenyurt ALTUS Servisi günlük hayatın en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyası olan buzdolapları içinde servis hizmeti vermektedir.

Esenyurt ALTUS Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri ev hanımlarını büyük bir uğraştan kurtaran bir başka beyaz eşyadır. Neredeyse her gün biriken ve dağ gibi olan çamaşırların temizlenme işlemini üstlenirler. Bu sayede ev hanımları hem zamandan hem de enerjiden büyük bir tasarruf elde ederler. Uzun ömürlü ve sağlam kullanımı için çamaşır makinelerinin de Esenyurt Çamaşır Makinesi Servisi tarafından düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Esenyurt ALTUS Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineleri çamaşırları asacak yeri olamayan kişilerin yıkadıktan sonra çamaşırlarının kurutulmasını sağlarlar. Zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayan bu cihazların da Esenyurt Kurutma Makinesi Servisi hizmeti veren  Servis tarafından düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Esenyurt ALTUS Televizyon Servisi

LCD ya da LED TV’ler son teknoloji ürünler olmalarından dolayı düzenli bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Sürekli bakımı yapılan teelvizyonların kullanım ömrü hem uzar hem de görüntü kalitesini kaybetmez.